Test Prep

Türkiye’nin önde gelen standart testlere ve dil sınavlarına hazırlık kursu sağlayan eğitim kurumu Test Prep, size en iyi özel ders ve kurs hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Bu hedefte hazırladığımız IB – SAT – ACT – AP – BOCCONI – IELTS – TOEIC – PROFICIENCY – ELAE – TRACE – EXIT – BILET – IGCSE – LSAT – LNAT – BMAT – IMAT – UKCAT – GMAT – GRE – PTE Test Prep Özel Ders Hazırlık Kursları sizi başarıya taşımak için tasarlanmıştır.

Test Prep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencileri hem yurt içi hem de yurt dışında kabul gören test ve programlara hazırlıyoruz. Öğrencilerimiz Kanada’dan Singapur’a kadar en iyi okullara kabul alıp, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Yurt dışında okumalarına katkıda bulunduğumuz öğrencilerimizden en büyük beklentimiz, kaliteli bir eğitim alıp, bu eğitimi ülkemiz için kullanmalarıdır.

Test Prep Özel Ders ve Hazırlık Kursu

Öğrencileri standart testlere ve üniversite İngilizce hazırlık kurslarına hazırlamanın yanında, uluslararası seviyede tanınan ve kabul gören bir eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Cambridge, Stanford, Harvard ve Imperial gibi dünyanın en iyi okullarına kabul almış referanslarımızla, eğitim kalitemizi her geçen gün artırıyoruz. Sunduğumuz tüm derslerin eğitmenleri sadece kendi alanlarında ders verir. Bu da Test Prep’i diğerlerinden ayıran en temel özelliktir.

Test Prep Türkiye Misyonu

Yurtdışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız Özel Ders seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. Sınav hazırlık maratonunda ihtiyaç duyacağınız tüm yardımı sağlamaktayız. Özellikle sınav stratejileri ve zaman yönetimi konularında sağladığımız rehberlik ve danışmanlık hizmetleri başarı yüzdemizi arttırmaktadır.

TestPrep Acıbadem olarak öncelikli hedefimiz, iyiye değil en iyiye ulaşmanızı sağlamaktır. Sizin için yeterli olana değil, en üstteki hedefe ve skora ulaşmayı kendimize hedef edindik. Bu sayede öğrencilerimiz, en iyi okullara burslu kabul alıp ülkemizi başarıyla temsil ediyorlar. Öğrencilerimizden beklentimiz, aldıkları eğitimi ülkemiz için kullanmaları ve bizi ileriye götürmeleridir.