AP ÖZEL DERS ve
6 ÖĞRENCİLİ SINIFLARDA AP KURSLARI

Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Özel Ders ve AP kurs seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız her türlü kaynak ve materyalle başarıyı kaçınılmaz hale getirmek en temel hedefimizdir.

AP ÖZEL DERS | AP KURSLARI | AP ÖZEL DERS PAKETLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

ap özel ders ap kursları

AP ÖZEL DERS ve
6 ÖĞRENCİLİ SINIFLARDA AP KURSLARI

Yurt dışında akademik eğitim hayatına devam etmenin en pratik yolu, bu uzun maratonun en başında doğru tercihleri yapmaktır. Bunun bilincinde olarak, öğrencilerin durumlarına göre en uygun ve en gerekli programları hazırlamaktayız. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize sağladığımız AP Özel Ders ve AP kurs seçenekleriyle ve uzman kadromuzun verdiği nitelikli ve kaliteli özel derslerle arzulanan hedefe ulaşma konusunda iddialıyız. AP sınav maratonunda ihtiyaç duyacağınız her türlü kaynak ve materyalle başarıyı kaçınılmaz hale getirmek en temel hedefimizdir.

AP ÖZEL DERS | AP KURSLARI | AP ÖZEL DERS PAKETLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

ap özel ders ap kursları

TESTPREP’İN AP DERS SEÇENEKLERİYLE 5 Alıp En İyi Üniversitelere Kabul Alın

AP dersleri vermekte oldukça tecrübeli olan Test Prep, öğrencilerin en yüksek skor olan 5 puan alması için çalışır. Tüm AP derslerinde bu prensiple çalıştığımız için, bizimle birlikte düzenli çalışan öğrencilerin %85’i 5 puan almakta. IB AP farketmeksizin, disiplinli çalışmamız her zaman sonuç vermektedir. AP özel ders alarak siz de bu öğrencilerden biri olabilirsiniz.

AP Özel Ders Tecrübeli AP Öğretmenlerimizle Kısa Sürede 5 Almanız İçin Oluşturuldu

Sınavda, çoktan seçmeli sorular bilgisayar tarafındankısa cevaplı ve kompozisyon tarzındaki sorular ise tecrübeli AP hocalarından ve üniversite profesörlerinden oluşan bir kurul tarafından değerlendirilir. İki bölümün toplamından oluşan AP sonuçları 1 ile 5 arasında bir notla değerlendirilir. 3 adet AP sınavına girip ve her birinden 5 üzerinden minimum 3 alan öğrenciler AP Scholar ünvanına sahip olurlar. Sınav sonuçları Temmuz ayı içerisinde öğrencilere ve üniversitelere yollanır. Sonuç raporları kümülatiftir, yani öğrencinin o güne kadar aldığı tüm AP sınav sonuçlarını gösterir.

Bu sebeple TestPrep gibi “tecrübeli AP öğretmenlerine sahip bir kurumdan” AP özel ders alarak siz de 5 almanın kolay yolunu açabilirsiniz. En iyi AP öğretmenleri ile birlikte çalıştığınızda, az ders sayısıyla en yüksek skora ulaşmanızı kolaylaştırırsınız.

AP sınavları yılda bir kez Mayıs ayında yapılmaktadır. Bir veya birden fazla dersin sınavına girilebileceği gibi aynı sınava bir sene sonra tekrar girme imkanı bulunmaktadır. Detaylı sınav takvimini incelemek için lütfen Collegeboard sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ap özel ders
dots
dots
dots
dots
dots
dots

Bizimle iletişime geçip AP özel dersle AP notlarınızı 5 yapmaya başlayın.

dots
dots
dots
dots
dots
dots

AP Kursları %40 Daha Uygun Fiyatlarıyla Sizi AP Öğrencileriyle Buluşturuyor

69 saatlik AP kurslarımız, tercih ettiğiniz alanda başarı için gereken yetkinlikleri ve uzmanlığı geliştirmek üzere titizlikle tasarlanmıştır. Öğrencilerin yoğun rutinleri ve zamansal sınırlamaları göz önüne alındığında, AP kurs programlarımızı en etkili şekilde tasarladık. Kurs, haftada 3 saatlik AP dersleri ile 8 aylık bir süreyi kapsamaktadır

AP kurslarımız nitelikli AP eğitmenlerinin rehberliğinde güvenilir bir online öğrenme ortamında sunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler her dersin ardından ders tekrarlarına erişebilirler. Mayıs sınavlarınıza kadar en iyi şekilde planlanmış destek ile akademik performansınızı artırmak için uzman yardımı alın. %40 daha uygun maliyetli AP kurslarımız belirli gün ve saatlerde sunulur ve sınıf başına en fazla altı öğrenci ile en iyi grup öğrenme deneyimini garanti eder.

Sınıflar öğrencilerin bilgi düzeyine göre oluşturulmaktadır. AP kurslarına başlamadan önce, mümkün olan en iyi sonucu sağlamak için sabit bir ders programı oluşturulacaktır. Bu program dahilinde, sınava kadar tutarlı ders tekrarı sunuyor ve öğrencilerimize materyal arşivimizin yanı sıra sınava en yakın deneme sınavlarına erişim sağlıyoruz. Sınavla aynı sürede olan online denemelerimiz, öğrencilerimizin hatalarını en kısa sürede tespit etmemizi ve gerekli önlemleri almamızı sağlıyor.

dots
dots
dots
dots
dots
dots

Bizimle iletişime geçip Yaklaşan AP kurslarını görün ve kontenjanları dolmadan kayıt olun

dots
dots
dots
dots
dots
dots

AP Eğitiminize Bugün Başlayın ve Hayalinizdeki Okullara Kabul alın!

Bize kaydolun ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan AP ders tekliflerini sunmak için sizinle iletişime geçelim. Öğrenmeye hemen başlamanız için size en kısa sürede ulaşacağız.

dünya çapında Test Prep öğrencileri

Herhangi bir sorunuz var mı?

Tabi, AP sınavlarına hazırlanmak ve girmek için okulunuzda AP programı olması gerekmiyor.

Tabi, AP sınavının en güzel yanlarından biri de tamamen öğrenciye göre uyarlanabilir olması

Tabi, 3 ya da daha fazla arkadaş bir araya gelin ve hemen AP öğretmenlerinden ders almanız için size özel grup oluşturalım.

AP derslerimiz 90 dakikadır.

Değilsiniz! Dilerdiğiniz zamanda ders alabilirsiniz. Sabit programın avantajı, öğretmenlerimizin programları dolu olduğunda, ders almanızı sağlamasıdır.

46 yanıt

 1. TestPrep ile AP derslerine başlamak, kızım için aldığımız en iyi kararlarından birisi oldu. Derslerin içeriği, eğitmenin profesyonelliği ve ilgisi sayesinde, konuları Şubat ayında bitirip soru çözmeye başladı. Sınava 3 ay kalmasına rağmen ilk denemelerinin tümünde 5 aldı.
  Kızımın yüzündeki mutluluğu ve heyecanı görmek anne olarak benim için yeterli.

  Fiyatları en başta yüksek bulsam da sonrasında her kuruşun karşılığını aldığımı söyleyebilirm. Ayrıca, özel derslerin verildiği online ortam da kızımın derslere odaklanmamı kolaylaştırdı. Ben her nekadar yüz yüze ders almasından yana olsam da, gençler için artık online dersler daha kolay oluyor. Açıkçası tüm velilere TestPrep’in AP derslerini tavsiye ediyorum.

 2. I highly recommend the AP Biology tutor for anyone who wants to excel in their studies. The tutor is knowledgeable, and patient, and has able to explain biological concepts in an easy-to-understand way. His passion for the subject motivates me to work harder and achieve my goals. I have seen tremendous improvement in my understanding of the subject and my grades have reflected it. Thank you for always being there when I needed help.

 3. Merhaba değerli Hocam,
  Bu mayıs ayında sınava girmek isteyen oğlum var. Sizce geç mi kaldık. Şimdi derslere başlayabilir miyiz?
  Hızlı bir bilgilendirme yapabilir misiniz?

 4. Okulumda AP dersleri var ama tek bir sınavdan dolayı ortalamam 85 altında (diğer İngilizce sınavlarım 93 ve 85 üstü) ve maalesef ki sırf o sınavdan dolayı alamıyorum bu sene AP sizde de aynı şartlar mı geçerli yoksa alabiliyor muyum sizden özel dersle?

 5. Merhaba benim okuduğum lisede ap maalesef yok. Yine de burdan ders alıp sınavlara girebilme şansım var mı?

 6. Hisar okullarında okuyan kızım için ders aldırmak istiyorum. Kurslarınız ve dersleriniz hakkında bilgi alabilir miyim? Online ders veriyor musunuz yoksa ofislerinize mi gelmemiz gerekiyor? Teşekkür ederim.

 7. AP özel derslere başlayalı 2 ay oldu. Okul hızında kalırsanız yetişmezsiniz. BC gerçekten uzun bir konu ve aynı zamanda okul ile birlikte giderseniz deneme çözmeye vaktiniz kalmayacak.

 8. Buradan daha iyi bir ap özel ders ya da ap kursu merkezi bulma imkanınız yok. Ben daha önce 3 tane yerden ders aldım ama hiçbiri test prep İstanbul’un yanına yaklaşamaz.

 9. Kızım için AP kursu ararken bulduğum en iyi AP kursu. Şimdiye kadar öğrenci çalıştıran bir yer ve sırf boğaziçili diye güvendiğim yerler oldu. Konu hakkında ve ders hakkında bilgimiz olmadığı için ister istemez her yere güveniyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi ile Barış Bey’e ulaştık ve uzun bir konuşma ve tanıtım sürecinden sonra derslere başladık. İlk dersten hatta ilk konuşmamızdan itibaren profesyonel çalışma sistemlerini görebilirsiniz. Bu sayede AP konularında hızlı şekilde ilerledik ve ilerliyoruz. Başka yerden ders alan varsa bir defa da olsa burayı denemelerini tavsiye ederim. Saygılar.

 10. Ben Ap için bu kurumla çalıştım. Okulda Ap verilmediği için dışardan bu kursa katılarak hazırlandım. 10. sınıfta ap kursuna başlamak çok mantıklı gelmemişti ama şimdi anlıyorum ki doğruymuş. En önemlisi Calculus olan Ap sınavı için burayla çalışmanızı tavsiye ederim. AP kursları için tüm derslerden destek alabileceğiniz, ferah ortamı ve nazik bilgili hocaları olan yegane kurs. Ap özel ders olarak ders aldım ve 2 senede tüm Ap konularına hakim bir şekilde hazırlanıp sınava girdim. Şimdi LSE’de ekonomi okuyorum. İngiltere’de bile sizin gibi ders alabileceğim yer yoktur diye düşünüyorum. Buralara kadar geldiysem bu sizin sayenizdedir.

 11. Şimdiye kadar ap dersi aldığım en başarılı yer diyebilirim. AP kursu olarak ve ib ozel ders olarak diğer yerlerde vakit kaybetmeyin derim. Şimdiye kadar duymayan bilmeyen varsa bence hiç düşünmeden kayıt olsun. AP derslerinin yardımı ile şimdiye kadar vakit kaybettiğim onca şeyi kolayca hallettim.

 12. Ben buradaki yorumları okuyarak geldim. Az bile yazılmış emin olun. AP konusunda yönlendirmeleri sayesinde zaman kaybetmeden ilerledim. Calculus bitince Fizik derslerine başlayacağım.

 13. Daha önce Ataşehir’de başka bir yerde kurs alıyordum. Burayı arkadaşlarımdan duyup geldim ve iyi ki gelmişim. Doğru düzgün sınıflarda ders almak ve eğitimci olan öğretmenler ile çalışmak gerçekten çok farklı oldu. Tavsiye ederim.

 14. 1 sene düzenli olarak AP programlarına katıldım. O kadar verimli geçti ki 2. sene ders almama gerek kalmadan AP sınavına hazırlandım. Çoğu yer para kazanmak için saatlerce ders yazarken burada hiç bir şekilde böyle bir davranışla karşı karşıya kalmadım.

 15. Sürekli sizinle iletişim halinde olup, öğrenciyi her ders takip eden bir eğitim anlayışları var. Defalarca aramama rağmen bir defa bile of demeyen ve her seferinde yardımcı olmaya çalışan bir yöneticileri var. Biz velilere bu yaklaşımı gösteren ve öğrenciler için gerçekten emek sarfeden çaba harcayan başka bir yer görmedim. Son derece memnun kaldım.

 16. ap ozel dersler arasında az ders saati ile en cok verim aldığım yer diyebilirim. sizi sürekli ders almaya değil çalışmaya teşvik ediyorlar. diğer paragöz yerlerden uzak durun derim.

 17. Şimdiye kadar ap dersi aldığım en başarılı yer diyebilirim. AP kursu olarak ve ib ozel ders olarak diğer yerlerde vakit kaybetmeyin derim. Advanced placement dersleri, o konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından veriliyor ve ne yaptığını bilen, sınav konularına tam hakim eğitmenler bunlar. Ayrıca ortam inanılmaz ferah ve temiz. Geniş odalarda ferah ferah ders alabilirsiniz. Şimdiye kadar duymayan bilmeyen varsa bence hiç düşünmeden kayıt olsun. AP derslerinin yardımı ile şimdiye kadar vakit kaybettiğim onca şeyi kolayca halletttim. Doğru yön gösterme ile AP sınavı ve AP dersleri inanılmaz kolaylaşıyor. Başka yerlerde zaman kaybettim ve iş yüküm bu kadar hafifleyecekken daha da zorlaştı diyebilirim. AP özel ders ve ap grup dersi seçenekleri mevcuk. AP kursu sizinle gerçekten çok rahat geçti çok teşekkürler.

 18. AP özel ders için sizi ısrarla tavsiye ettiler. Robert Kolej öğrencisi çocuğum için ap kursu arıyordum. Kurslarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilir miyim?

 19. Mayısta ap sınavına girecek Robert Kolej’de okuyan kızım için AP kursu arıyorum. Kurslar hakkında genel bilgi alabilir miyim?

 20. Hocam İngiltere’ye vardım. Sizin reklamınızı Londra’da da yapacağım 🙂 çok teşekkürler. bilmeyenler için söylüyorum London School of Economics 🙂

 21. Yorumlari okuduktan sonra IB ogrencisi olan kizim ap sinavina girmeli diye dusunmeye basladim. Bu konuda bilgi istiyorum. ACT icin de bilgi istiyorum.

 22. Bi ara gerçekten para kazanmak için AP dersi de aldırdığınızı düşünmüştüm. Geç olsa da özür dilerim. Çok teşekkürler. Oxford’dan selamlar 🙂

 23. Uskudar amerikan lisesinde okuyorum ve ap ye kayit olmak istiyorum. Uzun sureli programlariniz var mi.?

 24. IB nin yanında AP de almamda beni ikna etmenizi en başta çok saçma bulmuştum ama başvurular sırasında ne kadar faydalı olduğunu anladım. Sizi herkese tavsiye edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir