Işık Üniversitesi İngilizce Proficiency Hazırlık Kursu – EXIT Kursu, Pearson Assurance tarafından yapılan kalite değerlendirme sürecinden başarıyla çıkmış ve akredite olmuştur.

Bu prestijli kalite belgesi, Türkiye’de sadece üst düzey İngilizce Hazırlık Programlarına verilmektedir. Bu kalite belgesini almak için, Işık Üniversitesi Hazırlık Programı 8 aylık zorlu bir hazırlık ve çalışma sürecinden geçmiş, bunun sonunda Pearson Assurance tarafından konulan 68 kalite standardına uyum sağlamıştır. Bu süreç sonunda, Pearson Assurance Kalite Danışmanı okulumuza gelip denetlemeler yapmış ve standartlara uyum kontrolü sonucunda tam uyum raporu vermiştir.

Bu akreditasyon bizim için önemli bir akademik başarıdır çünkü Hazırlık Programı’mız, uluslararası tanınırlığı olan bir kurum tarafından incelenip kalitesi onaylanmıştır. EXIT Özel Ders programlarımız da bu kaliteyi korumanın bilincinde olarak öğrencilerimizle iş birliği içinde kurslarımızı sürdürüyoruz.

isik hazirlik kursu exit

 

Artık Işık Üniversitesi İngilizce Hazırlık Programı’nda eğitim gören öğrenciler, kalitesi uluslararası olarak tanınan bir okulda İngilizce öğrenmekten dolayı kendilerini daha güvende hissedebilirler ve bu yıldan başlamak üzere, SFL Hazırlık Programı’nı başarılı bir şekilde bitirdikleri akademik yılın sonunda Pearson Assurance sertifikasına başvuru hakkı kazanmış olacaklar. Bu bağlamda öğrencilerimizin bu önemli sınavda başarılı olmaları için elimizden gelen tüm çabayı exit özel ders programarımızda gösteriyoruz.

19 yanıt

 1. ışık hazırlık atlama kursu veren başka yer var mı bilmiyorum ama varsa da sizin yanınıza bile yaklaşamaz. çok teşekkürler. ben de herkese tavsiye ederim.

 2. şileden gelmek zor oldu ama geldiğime değdi 🙂 hazırlığı geçmenin dayanılmaz hafifliği…

 3. Dönem başından beri ders almaya başladım ve ingilizce derslerinde faydasını görmeye başladım. Ocak Sınavını beklemeden TOEFL ile geçtim. Çok teşekkürler.

 4. Son çare olarak burayı bulup geldim. fiyatı baştan yüksek gelse de çok seçeneğim olmadığından kabul ettim. dersler ilerledikçe, başka yerde saatlerce ders alıp öğrenemediğim konuların hepsini hızlı hızlı öğrenmeye başladım. toplamda 20 ders aldım hazırlığı 81 puanla geçtim. şüphe ile yaklaşan olur diye söylüyorum ki böyle bir fırsatı kaçırmasın.

 5. Işık Üniversitesi’nde okuyanlar için gerçekten tavsiye edebileceğim bir sınav merkezi. Proficiency konusunda çok tecrübeli ve donanımlı eğitmen kadrosu var. EXIT sınavını geçmek istiyorsanız düzenli olarak kursa katılmanız yeterli.

 6. Dersler, programa katılan öğrencilerin Yerleştirme Sınavı’nda belirlenen İngilizce düzeylerine göre ayrılmış üç track (düzey) sistemi üzerine kurulmuştur. Herhangi bir track’e yerleştirilen öğrenciler, o akademik yılın sonuna kadar aynı track’te kalırlar.

 7. ışık üniversitesi proficiency dersi kursu ozel ders özel ders her ne ise arayanlar buradan başka yere gitmeyin.

  1. 3. gün açığız efenim. iletişim formunu doldurursanız yönetim ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

 8. Sayenizde hiç zaman kaybetmeden hazırlığı atladım. Yardımlarınız, desteğiniz ve az ama gerekli ders saati kadar ders yazdığınız için teşekkür ederim. Diğer kurslarda zaman kaybetmeyin, bu hocaları kaçırmayın

 9. Sınavı sayenizde geçtim. Sayenizde yaz tatiline çıkıyorum da diyebilirim 🙂 tüm desteğiniz için çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir