GMAT ÖZEL DERS ve
6 ÖĞRENCİLİ SINIFLARDA GMAT KURSLARI

GMAT Sınavı, yurt dışında ve Türkiye’deki birçok üniversitede işletme bölümünde yüksek lisans eğitimi görmek isteyenler için yapılan sınavdır. Bu sınav analitik düşünebilme yeteneğiniz yanında bilginizi ve bunu kullanabilme becerilerinizi ölçer. Alışılmışın dışında bir tabanda sistemleştirilmiş, geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası derecede kabul edilen bir sınavdır. Kişinin analitik zekasının ve bilgi yorumlama becerisinin test edildiği sınava yönelik GMAT hazırlık kursu ve GMAT özel ders, son derece disiplinli bir çalışma gerektirir.

GMAT ÖZEL DERS | GMAT KURSU | GMAT ÖZEL DERS PAKETLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

GMAT özel ders GMAT kursu

GMAT ÖZEL DERS ve
6 ÖĞRENCİLİ SINIFLARDA GMAT KURSLARI

GMAT Sınavı, yurt dışında ve Türkiye’deki birçok üniversitede işletme bölümünde yüksek lisans eğitimi görmek isteyenler için yapılan sınavdır. Bu sınav analitik düşünebilme yeteneğiniz yanında bilginizi ve bunu kullanabilme becerilerinizi ölçer. Alışılmışın dışında bir tabanda sistemleştirilmiş, geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası derecede kabul edilen bir sınavdır. Kişinin analitik zekasının ve bilgi yorumlama becerisinin test edildiği sınava yönelik GMAT hazırlık kursu ve GMAT özel ders, son derece disiplinli bir çalışma gerektirir.

GMAT ÖZEL DERS | GMAT KURSU | GMAT ÖZEL DERS PAKETLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

GMAT özel ders GMAT kursu

GMAT Kursları %40 Daha Uygun Fiyatlı Olmasının Yanında En İyi GMAT Öğretmenleriyle Hazırlandı

TestPrep’in GMAT eğitmenleri, GMAT’in içini ve dışını bilen ve sınav gününde başarılı olmak için ne gerektiğini derinlemesine anlayan GMAT ustalarıdır. GMAT kurslarımız sayesindedDünyanın dört bir yanından her seviyeden ve öğrenme stilinden binlerce öğrencinin GMAT hedeflerine ulaşmalarına ve en iyi işletme okullarında yer kazanmalarına yardımcı olduk. Şimdi sıra sizde!

4 ay sğren 72 saatlik GMAT kurslarımız ile, sınav gününüze kadar siiz en iyi şekile hazırlamak istiyoruz. Hafta içi akşam saatlerinde yapılan kurslarımızla, işinizi aksatmadan GMAT’e hazırlanın. Yeni GMAT formatına uygun olarak hazırlnan GMAT grup derslerimiz, en iyi öğretmenlerle birlikte 700+ puana ulaşmanız için hazırlandı.

gmat kursları online gmat dersleri gmat grup ders

Hepsi Bukadar Değil! GMAT Kursu İçeriğimize Dahil Olanlar Diğer İçerik:

En Fazla 6 Öğrencili Sınıflarda 72 Saat GMAT Kursu, 20 GMAT Focus Deneme Sınavı

 • Yüksek kaliteli çalışma materyalleri çevrimiçi olarak parmaklarınızın ucunda.
 • Her Verbal ve Quant konusunu kapsayan 3.500’den fazla alıştırma sorusu.
 • Her seviyede ustalaşmanız için kolay, orta ve zor alıştırma soruları.
 • Zayıf yönleri hedeflemek için performans analizi ve hata takibi.
online ödevler

Online GMAT Ödevleri ve İhtiyacınız Olan Tüm Materyallerle Çok Daha Fazlası

Çalışmalarımız sınıfta bitmiyor. O günkü derste işlenen konuyu pekiştirmek için özenle seçilmiş GMAT alıştırma sorularından oluşan bir ev ödevi veriyoruz. Ardından, eğitmeniniz sınıf performansını gözden geçirir ve zayıf noktaları ele almak için sonraki dersleri uyarlar.

dots
dots
dots
dots
dots
dots

GMAT grup ders alarak 4 aylık kursumuza katılın ve 700+ çalışmasına başlayın

dots
dots
dots
dots
dots
dots

GMAT Özel Ders Sizi Kısa Sürede 700+’ya Taşımak İçin Planlandı

Şimdiye kadar sıkça karşılaştığımız MBA adayları gibiyseniz, GMAT çalışmanızı zorlu bir iş, ders dışı aktiviteler ve MBA başvurularınızı yazmakla dengeliyorsunuz. Bunun yanında  mümkün olan en kısa sürede harika bir puan almak istiyorsunuz. Muhtemelen matematik veya dilbilgisi konusunda iyileştirici eğitime ihtiyacınız yok.
GMAT özel dersimizi tam olarak sizin gibi yoğun öğrenciler için tasarladık. TestPrep’in GMAT özel dersleriyle hızlı bir şekilde yüksek bir skor elde etmenize yardımcı oluyoruz. Nasıl mı?

 1. Sizi 99 yüzdelik GMAT skoruna sahip deneyimli bir GMAT öğretmeniyle eşleştiriyoruz.
 2. Zamanınızı verimli kullanabilmemiz için her GMAT özel ders seansını önceden hazırlıyoruz.
 3. Sizi sınav gününe gerçekçi bir şekilde hazırlayan resmi GMAT problemlerini ev ödevi olarak veriyoruz
 4. GMAT puanınızı hızla artırması en muhtemel konuları belirlemek için deneme sınavlarını kullanıyoruz.
 5. Kendi kendine çalışma materyallerimizi GMAT’de en sık karşılaşılan konulara göre güncelliyoruz.
GMAT özel ders
1 Ders 10 Ders Paketi 20 Ders Paketi Tüm Konular Paketi
Paket Fiyatları 65 USD 630 USD 1200 USD 2700 USD
Ders Süresi 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika 90 Dakika
Ders Sayısı 1 10 20 45+5
Öğrenci memnuniyet garantisi yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz
Saatlerinize uygun ders planı yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz
Online GMAT dersleri yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz
Online GMAT ödevleri yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz
Dilediğiniz konudan ders alma yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz
Sabit ders alma imkanı yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz yes evet beyaz
TÜM GMAT KONULARI - - - yes evet beyaz
GMAT FOCUS DENEME SINAVLARI - - - yes evet beyaz
TÜM GMAT ÇALIŞMA MATERYALLERİ - - - yes evet beyaz
ÜCRETSİZ GMAT SORU ÇÖZÜM DERSLERİ - - - yes evet beyaz
ders paketleri

1 Ders

1 GMAT Quant ya da 1 GMAT Verbal dersi

ders paketleri

10 Ders Paketi

10 GMAT Quant ve GMAT Verbal’ın herhangi bir kombinasyonu

ders paketleri

20 Ders Paketi

10 GMAT Quant ve GMAT Verbal’ın herhangi bir kombinasyonu

tüm konular paketi

Tüm Konular Paketi

30 GMAT Verbal ve 15 GMAT Quant dersi ile ücretsiz 5 problem çözme dersi.

Elit GMAT Öğretmenlerimizle Tanışın

Bizimle hazırlanmaya başladığınızda, en iyi öğretmenlerle çalışırsınız.

Barış Kılıç

GMAT Matematik Öğretmeni

5/5

Barış, Test Prep’in kurucusu ve CEO’sudur. Öğrencilerinin başarısına derinden yatırım yapan tutkulu bir öğretmen olan Barış, kariyerine kimya ve matematik öğreterek başladı. O zamandan bu yana, öğrencilerin en iyi okullara girmelerine yardımcı olmak için 15 yıldan fazla zaman harcadı ve 10.000 saatten fazla GMAT eğitimi verdi. Barış ayrıca Test Prep GMAT kursları için baş içerik geliştiricisi ve müfredat mimarı olarak görev yaptı.

Debahsree M.

GMAT İngilizce Öğretmeni

5/5

Debahsree, düşük sınav puanlarına sahip öğrencilerin imkansız gibi görünen engelleri aşmalarına ve Harvard, Stanford ve Columbia gibi okullarda en iyi yüksek lisans programlara girmek için ihtiyaç duydukları puanları elde etmelerine yardımcı olma konusunda 14 yıldan fazla deneyime sahiptir. GMAT derslerindeki kapsamlı geçmişi, özel ders verdiği öğrencilerine aktardığı bir beceri olan sınav yapımcıları gibi düşünmesini sağlar.

Herhangi bir sorunuz var mı?

Bilgisayara dayalı sınava test merkezlerinden bir randevu alarak kayıt olabilirsiniz. Bunu yaparken aşağıdaki yollardan herhangi birisini kullanabilirsiniz: -Doğrudan sınav merkezlerinden birini arayabilirsiniz. -GMAC web sitesi www.gmac.com vasıtasıyla kısa bir süre sonra internet üzerinden kredi kartı (Visa, MasterCard, ya da American Express Kartları ile) kayıt yaptırmak mümkündür) 

Uzun süredir ödev yapmadığınızı varsayarak, heyecanınızı anlıyoruz 🙂
Sorunuzun cevabına gelirsek, evet her dersten sonra ödevlendirme yapıyoruz.

GMAT sınavı, yıllar içinde sürekli değişime uğrayan ve kendini güncelleyen bir sınavdır. Bu sebeple güncel sınav formatı için buradaki linkten bilgi alabilirsiniz.

Bu sınava Amerika’daki yüksek lisans ve doktora programlarının işletme, yönetim vb bölümlerine başvuracak öğrenciler katılmaktadır. Sınav, Amerikan ve Türk üniversitelerince kabul edilmektedir. Amerikalı öğrencilerden de istenen bir sınav olduğu için İngilizcesi TOEFL’dan daha ağır gelebilir. GMAT Kursu ile tüm ihtiyacınız olan ders materyallerini ve desteği sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin %95’i online derslerimizden memnun fakat bu sizin de memnun kalacağınız anlamını taşımıyor. Bu soru çok kişisel olduğu için, denemenizi ve ona göre karar vermenizi tavsiye ediyoruz.

Şu anda Visa, Mastercard, American Express ve Discover kabul ediyoruz. Bu logolardan herhangi birine sahip bir kredi kartı veya banka kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.  Ayrıca Google Pay, AliPay, Apple Pay platformlarından da ödeme yapabilirsiniz.

GMAT Derslerine Bugün Başlayın ve En İyi İşletme Okullarına Kabul alın!

GMAT kursu tecrübeli eğitim kadromuz tarafından verilmektedir. Tecrübesi olmayan eğitmenler ile çalışıldığı zaman, öğrencilerin ilerlemesinden ziyade gerilmesine sebebiyet verilir. Bu sebeple bizim GMAT özel ders eğitmenlerimiz size en yüksek skoru sağlar. Bizim hazırlık kurslarımızın hedefi sizi 700 puan üzerine taşımaktır.

dünya çapında Test Prep öğrencileri

13 yanıt

 1. I recently took the GMAT tutoring and it was a game-changer for me. The study materials, expert guidance and support from the instructors, made all the difference in my test-taking ability. The strategies and tips given in the lessons helped me to approach the exam with confidence and achieve my goal. I highly recommend TestPrep to anyone looking to improve their GMAT score.

 2. Hem Verbal hem de Quantitative derslerine birebir katıldım. Birebir ders almak kısa sürede ilerlememi sağladı. Özellikle unuttuğum matematik kısmını hızlıca hatırladım diyebilirim. Memnun kaldım.

 3. Yıllardır matematiği nasıl unuttuysam sıfırdan başladım. Hızlı bir şekilde gmat kursu ile quantitative kısmını hallettim.

 4. Zorlandığım quantitative kısmı için hızlı program ile ders aldım. Kısa sürede 650 puan üstüne çıktım. Teşekkür ederim. Sizi tavsiye edeceğim.

 5. GMAT denemelerinde 16 17 yanlış yaparken buradan aldığım 4 – 5 ders ile yanlışlarım 3 – 4 arasına geriledi. Bu kadar kısa sürede bu kadar değişim için inanın teşekkür yetmez ama elimden gelen bu. Sizi tavsiye edeceğim.

 6. GMAT alanında bu kadar yetkin bir kurumu ilk defa görüyorum İstanbul’da. Ders materyalleri olsun, trainerları olsun, son derece başarılı bir kurum. İş hayatının içinden gelen eğitmenleri ile GMAT i daha verimli işlemenizi sağlıyor.

 7. GMAT kursu arayanlar için son derece tavsiye edebileceğim bir yer. Sınavla tam uyumlu deneme sınavları ve GMAT ders materyalleri ile kolaylıkla yüksek puan almanızı sağlıyorlar. Bu konuda tecrübeli GMAT eğitmenleri ve yurtdışı eğitim danışmanları ile diğer firmalardan öne geçmeyi başarıyorlar. Hafta içi kurslarına katılamasam da hafta sonları için GMAT derslerine katıldım. Gittikçe zorlaşan sorularla nasıl başa çıkabileceğimi, sınavda karşıma çıkan sürprizlerle nasıl baş edebileceğimi öğrendim.

 8. Gmat kursu için yer arıyorum. Aynı zamanda eğitim danışmanlığına da ihtiyacım olacak. Detaylı bilgi alabilirsem sevinirim.

  1. İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz en kısa sürede size cevap verecektir. GMAT kurslarımız deneyimli ve başarısını kanıtlanmış eğitmenler tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile kabul süreciyle ilgili her konuda yardımcı olmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir