ib dershanesi istanbul

Öğrencilerin en çok tercih ettiği yurt dışı programlarından biri olan IB, profesyonel destek ile sizi ileri taşır. Öğrencilerin kariyer planlarını belirlemesi açısından en önemli yıllar olan lise yılları içinde yapılan IB, yoğun bir programdır. Bu sebeple profesyonel destek alınması hedefe yakınlaşmayı zahmetsiz bir hale getirir. IB dershanesi olarak, 2 yıllık bu zorlu süreçte öğrencilere destek vermeyi hedef haline getirdik. Daha iyi okullarda eğitim görerek ve burslu eğitim görerek, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin diğer illerinde ve yurt dışında uygulanan bu program, okulların kabul koşullarının arasında yer almaktadır. Gerek A-level gerekse de SAT sınavı ile desteklenebilen bu sistemde, tüm yol göstericiliğini size sunuyoruz. Sizin için hazırladığımız sınav takvimi ve çalışma takvimi ile, düzenli bir çalışma programına kavuşursunuz. IB dershanesi olarak tüm süreci gözlemleyip, doğru yönlendirmeler ile hedefe ulaştırıyoruz.

IB Dershanesi Nasıl Bir Program İzlemektedir?

Yukarıda da belirtildiği gibi ib dershanesi size komple bir çözüm sunar. IB özel ders ile desteklenen bu çalışmalar, öğrenci hayallerindeki okula kabul alana kadar sürer. Yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti, sınavlardan sonra ihtiyaç duyulan bir hizmettir. IB dershanesi size bu hizmeti de sunmaktadır.

Sadece IB destek hizmetiyle kalmayıp, sizi yurt dışındaki okullara taşıyacak SAT Özel Ders ve AP Özel Ders gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu kurlar için gerekli bilgiyi kursların sayfalarından edinebilirsiniz. Yurt dışı eğitim danışmanlığı sayfasında da sizin için gerekli tüm bilgilere ve hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

IB Dershanesi Öğretmen Profili Nasıldır?

IB Examiner Eğitmenler ile sürdürdüğümüz derslerimiz ile öğrenciler tüm detayları eksiksiz şekilde öğrenirler. Internal assessment desteği ile minimum puan kaybı yaparsınız ve IB notunuzu yükseltirsiniz. Ib examiner eğitmenlerin farkını her zaman görebilirsiniz. Bu eğitmenlerimiz sınav notlandıran kişiler olduklarından, nerelerden puan kaybedebileceğiniz konusunda sizi bilgilendirirler. Böylece tüm IB IA, TOK ve sınavlarında eksiksiz puan almanızı sağlarız.

En iyi IB kursu olarak görülen IB dershanesi, size en iyi eğitimi vermeyi amaç edinmiştir. Böylece sağlam bir temelle gittiğiniz üniversitelerde de yüksek puan alarak kolay bir şekilde ders geçersiniz.

Aklınıza takılan IB ile ilgili tüm sorularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Istanbul dışından ders almak isteyen öğrencilere online ib dersini yüksek çözünürlüklü skype dersi ile sunuyoruz. IB dershanesi, IB ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek bir yerden cevap verir. Böylece zaman kaybı ve maddi kayıp yaşamadan tüm sorularınıza tek bir merkezden cevap alırsınız.

Sunduğumuz özel ders hizmetlerimizden bazıları:

IB Matematik Özel Ders

IB Kimya Özel Ders

IB Fizik Özel Ders

IB TSS Özel Ders

IB Biyoloji Özel Ders

IB TOK Özel Ders

IB English B Özel Ders

IB Türkçe Özel Ders

IB Business and Management Özel Ders

 

3 yanıt

  1. Merhaba, benim kızım 11. sınıfa başlıyor. İb öğrencisi olacak. İki yıl boyunca ib high level matematik ve fizik alacak. Ünv için Mühendislik hedefliyor. Sadece ib öğrencileri ile ilgili ders desteği araştırıyoruz.

  2. Öğrencilerin eğitimini her şeyin üstünde tutan, yol gösteren ve ülkesine faydalı birey yetiştiren insanlardan kurulu bir IB dershanesi. İnsan evladını gözü kapalı emanet edebiliyor.

  3. Öğrencilerine tek tek ilgi gösteren profesyonel bir ib dershanesi. Kızım için tavsiye üzerine iletişime geçtim ve ben de etrafımdaki insanlara tavsiye ettim.
    Umarım siz de memnun kalırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir