IB Kasım kurslarımız tecrübeli IB examiner hocalarımız tarafından verilmektedir. Bu hocalarımızın artısı, kağıtları okuyan hocalarımız olmasının yanında ayrıca yeni IB müfredatına tam uyumlu olmalarıdır. Kasım ayında sınava girecek olan IB öğrencileri için hazırlana bu kurs ile hedeflenen genel IB tekrarıdır. Soru çözümleri ve gerekli olan durumlarda konu anlatımını içeren hızlandırılmış kurslarımız ile siz de sınav öncesi eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Kasım ayı boyunca sürecek olan IB sınavına hazırlanmaya, Ağustos ayında hızlandırılmış kurslarımızla başlıyoruz.

Kurslarımız Examiner Eğitmenler tarafından verilecektir. IB Kurslarımız

olarak, 3 şekilde sunulmaktadır.

Öğrencilerin IB sınavında karşılaşacakları zorlukları önceden bilen bu hocalarımızla hızlandırılmış kurslarımız tam size göre. Sınava kadar yeterli zamanınız var ve bizimle çalışarak sınavda puanınızı 2 puana kadar yükseltebilirsiniz. IB ortalamamızın 34 olmasının en önemli sebebi disiplinli çalışmamızdır.

IB Kasım Sınav Kampı Neleri İçeriyor?

IB Kasım kampı, grup ders şeklinde yapıldığı gibi birebir şekilde de yapılıyor. Eğer öğrenciler grup derslerine ilave olarak özel ders de alarak eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Kamp süresince her türlü IB materyalleri ile hazırlığa yöneliktir. Yeni IB Questionbank de dahil olmak üzere tüm materyalleri öğrencilerimizle paylaşıyoruz. Bu sayede sınava kadar tüm soru çeşitlerini görüp, IB soru biçimiyle alakalı çalışma yapıp, en hazır şekilde sınava girmelerini sağlıyoruz.

Planlama IB başarısındaki en eski taktik olabilir ve doğru yapıldığında kuralları tamamen değiştirebilir. İki yıllık çalışmayı gözden geçirme ve anlama düşüncesi zorlu olabilir, ancak tam olarak neyi gözden geçireceğinize dair bir plan yapmak, ne kadar süreyle, hangi saatte ve hangi günlerde ders çalışacağınızı bilmek daha az korkutucudur. Tam olarak nelere ihtiyaç duyduğunuzu bilmek, farklı konularda ne kadar zaman geçirmeniz gerektiğini tahmin etmenizi sağlayacaktır. Revizyon dersleri ilerledikçe, çok stresli hissediyor olabilirsiniz. Günün sonunda, sağlığınız ve mutluluğunuz her zaman 1 numaralı önceliğiniz olmalıdır.

IB Revision Derslerine Kimler Katılabilir?

IB Kasım sınavı sadece normal program olarak Kasım’da sınava giren öğrencilere açık değil aynı zamanda sınavı ikinci defa (retake) alan öğrencilere de açıktır. Bizim programlarımız da her iki durumdaki öğrencilere açıktır. İster sınava puan yükseltmek için girin, isterseniz de ilk defa girin, kasım sınavı kampı sizi her türlü zorluğa en baştan hazırlamak üzere tasarlandı. Bu sebeple ister sınav tecrübeniz olsun ister olmasın, bu kurslara katılıp en iyi skoru elde etmek için tüm desteği alırsınız.

Özetleyecek olursak, bu IB revision dersleri option dahil tüm konuları kapsayacaktır. Bu yüzden hangi seviyede bir bilgi ile geldiğinizin bir önemi yok. Kurs içeriği IB examiner eğitmenlerle hazırlandığı için size en fazla faydayı sağlayacaktır.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir