SAT Kursu İstanbul: Reasoning ve Subject test olarak sunulmaktadır. SAT Subjects SAT Chemistry SAT Physics SAT History SAT Biology ve diğer konu testlerini kapsamaktadır. SAT (Scholastic Aptitude Test – Eğitim Yetenek Testi), Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyenlerin girmesi gereken tüm dünyadan öğrencilerin girdiği YGS-LYS(ÖSS) benzeri bir sınavdır. SAT I ve SAT II gibi farklı sınav grupları bulunur. SAT I, ya da SAT Reasoning sınavı Reading (okuma), Math (matematik) ve Writing (Yazma) olmak üzere üç farklı bölümden oluşur. Bu alanlarda öğrencilerin bilgisinin ölçülmesi hedeflenir. SAT testinin her bir bölümü minimum 200 ve maksimum 800 puan ölçeğindedir. Buna ilave olarak SAT sınavıyla Türkiye üniversitelerine de girebilirsiniz. Her üniversite kendi sitesinde SAT taleplerini bildirmiştir. Sat kursu istanbul ve İstanbul dışındak öğrencilerin hepsine açıktır.

SAT sınavı Amerika’da lise eğitimini tamamlayan öğrencilerin üniversiteye giriş sınavıdır. Günümüzde SAT sınavı Amerika dışında da birçok ülkeden üniversite kabul aşamasında kullanılmaya başlanmış bir sınav haline gelmiştir.

SAT & SAT Subject Sınavlarına Ne Zaman Girilmeli?

Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu SAT sınavına lise 11 ve 12. sınıflarda girmektedirler. Sınava giren öğrencilerin yarıdan fazlası sınava en az iki kere girmektedirler. SAT Subject sınavlarına ise gireceğiniz branşın okuldaki eğitimi tamamlandığında ara vermeden girmenizde fayda vardır. Böylece taze bilgiler unutulmadan sınavdan olabilecek en yüksek notu almanız mümkün olmuş olur. Aynı sınav gününde ya SAT sınavına ya da azami üç adete kadar SAT Subject sınavına girebilirisiniz. Hangi sınav günü, hangi SAT Subject sınavlarının sunulduğuna önceden bakıp planlamanızı ona göre yapmanız gereklidir.

SAT Kursu Istanbul Farkı Nedir?

SAT sınavına girecek olan tüm adaylara başından sonuna kadar yardım ediyoruz. Bu sayede sizi sınava hazırlamak için komple bir çözüm sunuyoruz.Öğrencilerin ihtiyacı olan tüm reasoning ve subject sat kursu istanbul öğrencilerine en iyi şekilde sunulur. Bu sayede aşağıda belirtilen derslerin hepsinde size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.
SAT Biology özel ders, SAT Biyoloji özel ders SAT Fizik Özel Ders, SAT Kimya , SAT Tarih, SAT 1 , SAT French, SAT German, SAT Özel ders, Sınavi, SAT Biology nedir SAT Biology SAT Practice Exams ? SAT DERSHANESI, ABD Egitimiyle SAT aynı merkezde. SAT , SAT Past Exam Paper,SAT gecmis yillar sinav sorulari, SAT PAST Exam Papers SAT sınavlarında ne çıkar? SAT sınav soruları? SAT sınav soru örnekleri, SAT MATH, New SAT soruları, yeni sat soruları,yeni sat denemeleri,yeni sat ne çıkar?

26 yanıt

  1. I love TestPrep’s online classes. I attend the online sessions three times a week and am making significant improvements to the SAT! The tutors and the staff are very professional and attentive to our needs!

  2. I enrolled in the SAT prep course and I could not be more pleased with my experience. The lessons were well-structured and easy to understand, and the instructors were knowledgeable and engaging. The practice tests helped me improve my weaknesses, allowing me to focus on specific areas. The course materials and resources provided were helpful and helped me take the test with ease. I was pleased with my results (1520) and would highly recommend this course to anyone looking to prepare for the SAT.

  3. 2022 Mayıs SAT sınavına girecek oğlum için SAT özel ders araştırıyorum ve internette sizi buldum. Öğrencilerinizin yorumları ve sınav sonuçları oldukça güzel. Program hakkında bilgi rica ediyorum. Ne zaman başlamamız uygun olur?

  4. yeni sat için ders almak istiyorum. Yeni sat için denemeleriniz mevcut mudur? eğitmenler programa tam uyumlu mudur?

    1. Evet yeni sat için materyallerimiz mevcuttur. Konusunda uzman eğitmenlerimiz tüm değişiklikleri en yakından takip etmektedir.

  5. Sat derslerinizi çok övdüler. Hem reasoning hem de subject test için kayıt olmak istiyorum. Öncesinde görüşme imkanımız olursa ofisinize gelmek isterim.

  6. Agustoste SAT sinavina ve SAT II sinavina girecegim. Yorumlari okuduktan sonra sizinle calismak istiyorum. En erken hangi gun baslayabilirz?

    1. Yeni SAT sınavına uzun yıllar tecrübeli öğretmenlerle hazırlanıldığı için ilk günden itibaren hazırız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir