ap calculus bc özel ders

AP Calculus BC kurslarımız alanından tecrübeli hocalarımız tarafından verilmektedir. Bu hocalarımızla birlikte ap calculus bc özel ders çalışması yaptığınızda ve düzenli ödev yaptığınız da siz de diğer öğrencilerimiz gibi kolaylıkla 5 alabilirsiniz.

AP Calculus BC Özel Ders Müfredatı

AP Calculus AB müfredatı,  birinci dönem üniversite calculus dersine denk iken, AP Calculus BC ise buna ilave olarak tek değişkenli matematik kursu içermektedir. AP Calculus BC müfredatı, seriler, kuvvet serileri ( power series ) ve serilerin convergence veya divergence olup olmadığını belirlemek için çeşitli yöntemlerin bulunduğu bir dizi çalışma içerir. Öğrenciler ortak fonksiyonları ve genel Taylor seri gösterimleri için Maclaurin serilerine aşina olmalıdır. Diğer konular kuvvet serilerinin işlemlerini, convergence radius ve convergence interval işlemlerini kapsamaktadır.

AP Sınavlarında Grafik Hesap Makinesi Kullanımı Nasıldır?

Grafik hesap makinesi kullanımı, AP Calculus BC derslerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir ve bu sınavların bazı bölümlerinde gereklidir. Matematik Öğretmenleri Ulusal Konseyi (NCTM), Amerika Matematik Birliği (MAA) ve Matematik Bilimleri üzerine Ulusal Bilimler Akademisi (NAS) Yönetim Kurulu ve Uygulamaları gibi profesyonel matematik örgütleri, matematiksel hesap kullanımını son derece tavsiye etmektedirler. Sınavda kabul edilen hesap makinlerinin çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz: Ap tarafından kabul edilen hesap makineleri.

AP Calculus AB ve AP Calculus BC için ortak konular aynı kavramsal düzeyde değerlendirilir. AP Calculus AB alt skoru öğrencinin AP Calculus BC konularda nasıl performans göstereceğinin yanı sıra, kolejler ve üniversitelere geri bildirim vermek için de tasarlanmıştır.

Test Prep AP Calculus AB Programının Artıları

AP sınavlarından 5 almalarını sağlamak için öğrencilerimizle birlikte stratejiler geliştiriyoruz. Ayrıca hazırladığımız kişisel programlar ile başarıyı yakalıyoruz.. Bizimle birlikte çalışan öğrencilerden de çalışma sistemimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sunduğumuz Calculus BC grup dersleri ve Calculus BC Özel ders seçenekleri ile öğrencilerin ihtiyacına göre program oluşturmaktayız. Düzenli öğrenci ve ödev takibimiz sayesinde öğrencilerimizin 5 üzerinden 5 alma oranları neredeyse 100% civarındadır.

Okumak istediğiniz bölüme göre Calculus AB ya da BC almaya karar vermelisiniz. Eğer aklınızda soru işareti varsa en kısa sürede bizimle iletişime geçip, AP ile ilgili her konuda bilgi alabilirsiniz.

21 yanıt

 1. Kaliteli eğitim kadrosu sayesinde calculus bc farkını gösteren ve yönlendirmelere kulak asan herkesin 5 alacağı tek kurs. Özel ders ya da grup ders farketmez, size her konuda destek olacaklardır. Çok sıcak bir ortam ve çok tatlı hocalarıyla ap calculus bc dersi almak benim için bir zevkti.

 2. Mühendis olmak isteyen oğlum için çıktığımız yolda bizi hiç bırakmayan tüm herkese çok teşekkür ederim. Siz uyarmasanız Calculus BC dersi almaya erkenden başlamazdık. Diğer tüm velilere ve öğrencilere tavsiye edeceğim ap matematik kursu, profesyonel hocalarca veriliyor.

 3. Başta AB istiyorum diye başlayıp son anda BC olarak değiştirmemi sağlayıp, astrofizik okumamda en kritikk dönüm noktasını oluşturan yerdir. Hem derslerde hem de üniversite başvurularımda sonuna kadar yardımcı oldular.

  1. Ben de aynı hedefle geldim ve benim için de aynı durum oldu. Daha 11. sınıftayım umarım ben de kazanacağım.

 4. Başından sonuna kadar çocuğumun tüm dersleri ile ve tüm sorunları ile sabırla ilgilendiler. Sayelerinde çoğu yükten kurtulduk. Teşekkür Ederim.

 5. Benimle dersler konusunda ailem bu kadar ilgilenmedi. Sürekli ensemde olan Barış Hoca’ya da ayrıca sevgiler. O anlar :)) Şaka şaka hocam 🙂 iyi ki de öyle yapmışsınız yoksa burslu okuyamazdım. Bu durum gerçi beni değil babmı ilgilendiriyor. Olsun yine de:) onun da ayrıca selamı var :))

 6. Tüm Ap calculus dersleri boyunca bir defa of dediğimi ya da sıkıldığımı hatırlamıyorum. gerçekten başarılı olmak isteyen öğrencilerin hepsine sonuna kadar sabırla yardım ettiler.

 7. Şimdiye kadar ap calculus dersi aldığım en başarılı yer diyebilirim. AP calculus bc kursu olarak ve ap ozel ders olarak diğer yerlerde vakit kaybetmeyin derim. Advanced placement dersleri, o konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından veriliyor ve ne yaptığını bilen, sınav konularına tam hakim eğitmenler bunlar. Ayrıca ortam inanılmaz ferah ve temiz. Geniş odalarda ferah ferah ders alabilirsiniz. Şimdiye kadar duymayan bilmeyen varsa bence hiç düşünmeden kayıt olsun. Calculus BC konusunda şiddetle tavsiye ederim. Aslında tüm ap dersleri için tavsiye ederim.

 8. AP özel ders için sizi ısrarla tavsiye ettiler. Robert Kolej öğrencisi çocuğum için ap calculus kursu arıyordum. AP Kurslarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilir miyim?

 9. Mayısta ap sınavına girecek Robert Kolej’de okuyan kızım için AP Calculus BC kursu arıyorum. Kurslar hakkında genel bilgi alabilir miyim?

 10. calculus ab ve calculus bc için ağustostan itibaren desteğe ihtiyacımız var. 2 arkadaş ders almak istiyoruz. grup dersleriniz ne zaman başlıyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir