PTE Akademik, ana dili İngilizce olmayan ve İngilizce eğitimi olan kurumlarda öğrenim görmek isteyen öğrencilerin Dinleme, Okuma, Konuşma ve Yazma yeteneklerini doğru bir şekilde değerlendiren yeni bir bilgisayar tabanlı akademik İngilizce dil testidir. Pte Academic Kursu ile bu yeteneklerinizi kolay şekilde ön plana çıkarmanızı amaçlıyoruz. PTE Akademik Kursu ile dilediğiniz tüm bölümlerde ve testin tamamına hazırlıkta yardımcı oluyoruz. PTE Academic Reading dahil tüm bölümler için profesyonel destek sunuyoruz.

PTE Academic Reading Bölümleri

PTE Akademik Reading, 5 bölümden oluşur. Bu bölümler için en fazla 41 dakika süreniz vardır. PTE Academic Reading Bölümleri:

Skimming, IELTS generali için iyi sonuç verebilir, ancak PTE için aynı şeyi söyleyemeyiz. PTE Akademik Reading sınavında açık bir şekilde bir defada anlamak ve okumak, hızlı bir şekilde paragrafı taramaktan daha fazla zaman kazandırır. Ayrıca, cevabımızı birkaç cümle içerisinde bulmamızın olasılığı düşüktür. Tüm testler gibi, PTE Akademik de farklı zorluk seviyelerinden oluşur (kolay, orta ve zor). Bununla birlikte, puan da kolay ve zor seviyelere göre değişir. Pte academic sınavına istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz.

PTE Academic Fakımız Nedir?

Boşluk doldurma bölümü için belirli stratejileriniz olmalıdır. Tüm bu stratejileri size PTE Academic özel ders ve PTE Academic Kursu programlarımızda öğretiyoruz. Bu stratejileri uygularsanız sınavda kolaylıkla doğru cevabı bulabilirsiniz ve zamandan tasarruf edersiniz. Bölümleri okumak için dikkatli bir şekilde zamanınızı yönetin. Bu sayede zor sorular için zaman kazanırsınız. En önemli stratejilerden birisi de budur.

Öğrencilerimiz, onlara sağladığımız kişisel ders materyallerini kullanarak düzenli şekilde çalıştıkları takdirde, en yüksek skorlara ulaşmakta ve gerek akademik gerek göçmenlik başvurularında kullanılabilecek kadar iyi sonuçlar elde etmektedir. Bunların dışında bir çok kurum tarafından da kabul edilen bu sınav size İngilizce yeteneklerinizi göstermek için bir fırsat sunmaktadır.

PTE Academic Kursu hakkında bilgi almak için PTE Akademik Kursu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişim formunu doldurarak ya da telefon aracılığı ile de iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede hazırlık ile sizin PTE sınavına en iyi şekilde girmenizi hedefliyoruz. Bu sebeple, en hazır olduğunuz zamanda sizi doğru yönlendirerek bu sınava girmenizi ve iyi bir skor elde etmenizi istiyoruz. Öğrencilerimizin ortalama skorları her zaman 60 üzeri olmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, bizimle doğru şekilde hazırlanmaları ve düzenli ders almalarıdır.

3 yanıt

  1. Merhaba, PTE kurs ücretlerini öğrenebilir miyim? Online kurslarınız var mı? Ücretler hakkında da bilgi almak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir