Özyeğin Üniversitesi hazırlık sınavı TRACE sınavı Ağustos ayında yapılacaktır. Bu tarihe kadar grup TRACE derslerimiz ve TRACE  özel derslerimiz olacaktır. Bayram sonrası başlayacak kurs programlarımız ile öğrencilerimizin sınavdan geçmeleri için tüm hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Şimdiye kadar hiç bir öğrencimiz bu sınavdan kalmamıştır. Sunduğumuz alışılmışın dışındaki TRACE  özel ders programı ile başarıyı yakalamada hiç başarısız olmayan eğitim kadromuz, trace derslerine tüm hızıyla devam etmektedir.

23 Ağustos’taki sınav için öğrencilerimize tavsiyemiz en kısa zamanda çalışmaya başlamaları ve verilen ödevleri eksiksiz ve dikkatli biçimde yapmalarıdır.

Reading, writing ve listening bölümlerini ayrı ayrı işlediğimiz programlarımızda, trace sınavına çok yakın deneme sınavlarımızda öğrencilerimizin gelişimlerini haftalık olarak takip ediyoruz. Kurduğumuz veli, öğrenci, öğretmen üçgeni ile öğrencinin durumunu sıkı bir şekilde takip ediyoruz.

Disiplinli ders ortamı ile başarıyı kaçınılmaz kılarken aynı zamanda öğrencilerin bundan sonraki akademik kariyerinde İngilizce sorunu yaşamasını engelliyoruz.

Ayrıca sunduğumuz hibrit ders programları ile, öğrencilerin seviye farkından kaynaklanan grup dersi başarısızlığını sıfıra indiriyoruz. Trace Yaz Kampı ve Trace Yaz Kursu programlarımıza şimdi kayıt olup, yaz dönemine özel %20 indirim fırsatını yakalayın!

14 yanıt

  1. Yaz dönemi dışında dersleriniz olmuyor mu? TRACE sınavına dışardan hazırlanacağım, sabah saatleri de uygun. Bilgi rica ediyorum.

  2. 10 derste TRACE i geçmek hayal değilmiş. Şimdiye kadar saatlerce ders aldığıma mı yanayım sizi geç bulduğuma mı bilemiyorum. Tüm kurs süresinde her yönden destek olduğunuz için çok çok teşekkürler.

  3. Ucuz diye gittiğim diğer kurslarda 100 saatten fazla sürede öğrendiklerimi burada 2 derste öğrendim. Size tavsiyen çok değil verimli ders almanız. Burası onu fazlasıyla sağlıyor ve sizin sınavdan geçmeniz için ne gerekiyorsa veriyor.

    1. Fiyatı baştan yüksek gelse de çok seçeneğim olmadığından kabul ettim. dersler ilerledikçe, başka yerde saatlerce ders alıp öğrenemediğim konuların hepsini hızlı hızlı öğrenmeye başladım. toplamda 20 ders aldım hazırlığı 81 puanla geçtim. şüphe ile yaklaşan olur diye söylüyorum ki böyle bir fırsatı kaçırmasını istemem.

    1. Kurslarımız aralıksız devam etmektedir efendim. İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Ücretsiz deneme sınavımız ile kurs programları oluşturmaktayız.

  4. 23 Ağustos TRACE sınavı için hızlandırılmış, bir kaç eksiğimi kapatabileceğim ders almak istiyorum. Cevap bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir