IB programı 3 bölümden oluşmaktadır ve 3 bölüm devamlılık açısından birbirini takip etmesi tavsiye edilen programlardır. IB kursları çeşitli açılardan öğrencilere bu 3 bölümün ikisinden destek sağlamaktadır. Bu bağlamda öğrencilerin ihtiyacı olan desteği almaları gerekmektedir. IB Kurslarımız aşağıda belirtilen şekilde diğer sınav hazırlık kursları ile de desteklenmektedir. Bizim ib kurslarımızın özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

IB Kursları Uygulama Yöntemleri

IB programı, dünyanın çoğu ülkesinde kabul görmekle beraber, yukarıda belirtilen sınavlar ve kurslar ile desteklendiği zaman, en iyi okullara kabul almanızı kolaylaştırmaktadır. Üniversite sistemine hazırlık olarak da düşünebilen IB kurslarımız ile öğrenciler, akademik hayatlarında zorluk çekmezler. Gerek dil gerekse de bilim alanında verimli, yapıcı, düşünebilen bireyler yetiştirebilen bu program ile öğrenciler birer akademik birey olmaktadır.

IB kursları hakkında daha detaylı bilgi almak için IB Kursu Sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Öğrenciye özel olarak hazırladığımız kurslarımız ile sınavda başarılı olmanız için çalışıyoruz. Yukarıda belirtilen kurslar ile birlikte ib destek almak isteyen öğrencilerimize ve velilerimize de destek olmaktayız. Bu zorlu hazırlık sürecinde en iyi notu alarak en iyi okullara kabul almak bizimle hayal değil. Nitelikli kadromuz ve examiner eğitmenlerimiz ile tüm IB programında başarı sağlayan bir ib dershanesiyiz. Gerek Internal Assessment gerek Extended Essay gerekse de IB sınavları için komple çözüm sunuyoruz.

9 yanıt

  1. Merhaba, IB revision dersleri hakkında bilgi almak istiyorum. Kızım 2023 Mayıs sınavlarına girecek.
    Tşekkürler.
    Zeliha.

  2. IB matematik özel ders için bilgi almak istiyorum. Online dersle yardımcı olabiliyor musunuz? Haftasonu ders alabilir miyiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir